+421 948 030 923 | info@minalox.sk
  • Home
  • Minalox Magazín
Máte správne nastavený cirkadiánny rytmus?

Máte správne nastavený cirkadiánny rytmus?

Všetko, čo sa deje v našom organizme, či už na úrovni tela, alebo na úrovni mysle, má svoj dôvod. Náš organizmus je navrhnutý tak, aby fungoval na základe pravidelných cyklov, a ak sú nesprávne nastavené, môžu nastať zdravotné komplikácie. Tieto cykly, ktoré v našom tele... (čítať ďalej)
Modré svetlo – dobrý sluha, ale zlý pán?

Modré svetlo – dobrý sluha, ale zlý pán?

V minulom článku sme si objasnili čo je to svetlo, aké má parametre a podľa čoho si vybrať správne osvetlenie do vašich nových priestorov. Jedným z dôležitých základných parametrov je aj teplota svetla, v ktorej hrá veľkú rolu práve modré svetlo. Na čo vplýva, kedy... (čítať ďalej)
Úvod do sveta osvetlenia

Úvod do sveta osvetlenia

Úvod do sveta osvetlenia – aké môže mať parametre a podľa čoho si vybrať to najlepšie? Osvetlenie je dôležitou súčasťou nášho života. Na prvý pohľad sa síce môže zdať, že ide o banalitu. Ak si však uvedomíme, že nás sprevádza najmä teraz v zimných mesiacoch... (čítať ďalej)
Výhody 24V stmievateľných svietidiel namiesto 230V

Výhody 24V stmievateľných svietidiel namiesto 230V

Žiarovky Stmievateľné žiarovky Minalox ponúkame ako jeden z mála výrobcov s napätím 24 voltov. Veľkou výhodou tohto napätia je bezpečnosť používania, žiarovky neiskria a nehrozí ani nebezpečie úrazu elektrickým prúdom. Zároveň sú nízkoenergetické, čiže šetria spotrebu energie a vyznačujú sa dlhodobou životnosťou – až 13 rokov pri bežnom používaní... (čítať ďalej)

Články podľa témy

Minalox Magazín

Prostredníctvom nášho Minalox Magazínu Vám chceme prinášať zaujímavé i podnetné články. Veríme, že čítanie nášho blogu bude pre Vás obohacujúce a veľmi radi prijmeme vaše tipy a námety.

Napísať do redakcie
Naspäť hore